sobota, 25 maja

KZGM ogłosił przetarg na roboty zabezpieczające i dekarskie budynku dawnej szkoły przy ul. Brynicy 3

Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej ogłosił przetarg na roboty dekarskie i prace zabezpieczające budynku użytkowego przy ul. Brynicy 3. 

12 listopada 2014 roku na stronie katowickiego Komunalnego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej zamieszczono ogłoszenie 235893-2014 (numer postępowania: NZ.231.201.2014) na roboty dekarskie i prace zabezpieczające budynku użytkowego przy ul. Brynicy 3. Roboty obejmować będą: uzupełnienie pokrycia z dachówki ceramicznej, uzupełnienie obróbek blacharskich, naprawę rynien, uzupełnienie i uszczelnienie ścian drewnianych, przykrycie płytami betonowymi włazów kanalizacyjnych i szamba.

Oferta firm, chętnych do stanięcia w przetargu, powinna być złożona do dnia 27 listopada 2014 r. do godz. 845 w sekretariacie zamawiającego ul. M. Grażyńskiego 5 w Katowicach. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 900.

* Ogłoszenie o zamówieniu: LINK

O problemie zabezpieczenia gmachu dawnej szkoły przy ul. Brynicy 3, który systematycznie niszczeje, pisaliśmy już wielokrotnie. Również wielokrotnie interweniowaliśmy u władz miasta. Liczymy na to, że w końcu obiekt przestanie niszczeć.

7

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *