niedziela, 16 czerwca

Podsumowanie roku działalności VI kadencji RJP nr 15 Szopienice-Burowiec

Radni Rady Jednostki Pomocniczej nr 15 Szopienice-Burowiec

18 czerwca 2018 roku podczas uroczystej I sesji  Rada Jednostki Pomocniczej nr 15 Szopienice-Burowiec rozpoczęła swoją szóstą kadencję. Warto podkreślić, że jest to jedna z pierwszych rad Miasta Katowice. Aktualny skład RJP nr 15 jest połączeniem wieloletniego doświadczenia z energią, młodością i ogromnym zaangażowaniem nowych radnych dzielnicowych. Od początku kadencji  zostały wprowadzone cotygodniowe dyżury, które odbywają się w każdą środę od 17:00-18:30 w siedzibie Rady, przy ul. Wiosny Ludów 24 w tzw. Starym Ratuszu. Ponadto zostały uruchomione dyżury w drugą środę miesiąca o godzinie 17 w filii MBP nr 19 oraz 36.

W ciągu minionego roku działalności zostały podjęte 52 uchwały podczas jedenastu  sesji RJP nr 15. W okresie międzysesyjnym Zarząd Jednostki Pomocniczej nr 15 prowadził intensywne działania, w ramach których zostały wystosowane 102 pisma skierowane m.in. do Prezydenta Miasta Katowice, wydziałów  Urzędu Miasta Katowice, instytucji miejskich, organizacji czy firm. Każde z pism miało na celu działanie na rzecz dzielnic i ich mieszkańców, z którymi Rada stara się być w stałym kontakcie. Do Rady wpłynęło 189 pism, które były odpowiedziami na złożone zapytania i interwencje  oraz informowały nas o działaniach radnych miejskich, Urzędu Miasta Katowice czy służb miejskich.

Prezydium Rady Jednostki Pomocniczej nr 15 Szopienice-Burowiec:

Przewodniczący Rady: JAN FLASZA
Wiceprzewodniczący Rady: MICHAŁ BULSA
Przewodniczący Zarządu: PIOTR ŁĄCZNIAK
Wiceprzewodnicząca Zarządu: KATARZYNA BERGEL 
Sekretarz Zarządu: JOLANTA GRUDNIOK

Zarząd RJP nr 15 zachęca do kontaktu podczas dyżurów, za pośrednictwem Facebooka czy też wysyłania wiadomości na adres korespondencyjny czy e-mail szopieniceburowiec@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *