środa, 22 maja

Eliminacje do Mistrzostw Polski Ligi Playarena w Szopienicach

W najbliższy weekend 22-23 lipca odbędą się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej 6-osobowej Playarena. 160 drużyn zakwalifikowało się do czterech turniejów eliminacyjnych, gdzie dwa z nich po raz pierwszy odbędą się w Katowicach. W sobotę i niedzielę będziemy gościć 80 drużyn z regionu południowego, a przy ulicy 11 Listopada 16 Katowice reprezentować będzie 5 zespołów występujących w Playarena Katowice.

80 ekip w walce o turniej finałowy spotka się w Warszawie 29 lipca.

Turnieje eliminacyjne Mistrzostw Polski to pierwszy ogólnopolski etap walki o tytuł najlepszej drużyny w piłce nożnej 6-osobowej w Polsce. W każdych z 4 zawodów rywalizuje po 40 ekip, spośród których tylko 4 najlepsze awansują do ścisłego finału. W nim ostateczny bój o mistrzostwo Polski stoczy 16 najlepszych krajowych ekip. W Katowicach rywalizować będzie 80 drużyn z miejscowości takich jak Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Wrocław, Kraków, Chorzów, Zabrze, Tomaszów Mazowiecki i nie tylko.


W 23 lipca w niedzielę Katowice reprezentować będzie wspomnianych 5 zespołów. Będą to czołowe ekipy które zajęły miejsca od 1 do 5 a są to:

1 – All Eyez On Us – Mistrz Katowic

2 – KKS Rawa Katowice – Wicemistrz Katowic

3 – TS RŚLG Katowice

4 – KS Dąbrówka Athletic

5 – Młoda Gwardia

Relacje live z turnieju w Katowicach będzie można znaleźć na stronie www.playarena.pl  oraz na https://www.facebook.com/PlayarenaKatowice/

Robert Stanowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *