sobota, 20 lipca

Podsumowanie najmłodszych roczników UKS Szopienice

Rocznik 2011/12
Grupa  najmłodszych zawodników wzrosła aż o 50% z 6 zawodników znalazło się 6 chętnych do reprezentowania naszego klubu.

Rocznik 2010
Sparing ze Stadionem Śląskim zakończony niestety porażką, i także sparing wewnętrzny z rocznikiem 2009, który zakończył się wygraną na zasadzie „złotej bramki” choć całe spotkanie można było zaliczyć do przewagi rocznika 2009 jednak „ nie ważne jak się zaczyna ale jak się  kończy” wzmocnienia dwóch zawodników, Filipa i Kajetana.

Rocznik 2009
Sparing ze Stadionem Śląskim w swojej kategorii wiekowej, zakończony porażką niewielka przewaga drużyny przeciwnej co dało nam lekcje pokory i chęci do pracy na treningach. Sparing z wewnętrzny z rocznikiem 2010 naszego klubu, zakończony porażką w ostatnich minutach, na zasadzie „złotej bramki” choć nie wolno ukrywać ze to faworytem całego spotkania była starsza grupa zawodników. I ostania wisienka na torcie wygrany sparing z UKS Sosnowiec, pewne zwycięstwo grupy. Drużyna przeciwna nie miała za dużo dopowiedzenia w tym sparingu pomimo wszystko żywymi im ciągłych sukcesów.

Dziękujemy rodzicom naszych młodych zawodników, bez Was nie byłoby tej fajnej grupy:-)

Podsumowania dokonał trener naszych najmłodszych zawodników Mateusz Sznapka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *