niedziela, 21 lipca

Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet i Mężczyzn

plakat-www

Już 30 stycznia w Katowicach rozpoczną się Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet i Mężczyzn. Mecze zostaną rozegrane na pięciu halach sportowych w Katowicach i Mysłowicach:

1. Hala MOSiR Katowice „Szopienice” – ul. 11.listopada 16

2. Hala MOSiR Mysłowice – ul. Ks. N. Bończyka 41

3. Hale AWF Katowice – ul. Mikołowska 72 A

4. Hala Gimnazjum nr 19 – ul. Spółdzielczości 21

Wśród Pań w walce o awans do finału wystąpią drużyny z 23 uczelni z południa Polski. Do turnieju Panów – strefa D – zgłosiło się 15 ekip.

AZS Uniwersytetu Śląskiego oprócz wielu dodatkowych atrakcjiprzygotował dla uczestników miłą niespodziankę – wszystkie spotkania zostaną rozegrane futsalowym odpowiednikiem Brazuci – oficjalnej piłki Mundialu, który odbędzie się w tym roku w Brazylii. Warto wspomnieć, że Brazuca zagościła także na dobre w najwyższej klasie rozgrywkowej futsalu w Polsce – Futsal Ekstraklasie.

Ponadto za relacje z meczy półfinałowych i finałowych odpowiedzialny będzie serwis Lajfy.com, co umożliwi na śledzenie bieżących wyników przez osoby, którym niestety nie uda się dotrzeć na Śląsk.

Zawody zostały objęte Patronatem Honorowym przez: JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego – Wiesława Banysia, Prezydenta Miasta Katowice – Piotra Uszoka oraz Prezydenta Miasta Mysłowice – Edwarda Lasoka.

Patronami medialnymi i partnerami imprezy zostali: MOSiR Mysłowice, MOSiR Katowice, ARC Music, portale: Mysłowice.net, itvm.pl, Lajfy.com, 40minut.pl, Futsal-Polska.pl, Szopienice.org, dzielnica24.pl, radio Egida oraz miesięcznik studencki Manko.

Zapraszamy do śledzenia newsów na stronie internetowej zawodów:

www.azs.us.edu.pl/AMPy

Do zobaczenia na hali!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *