sobota, 20 lipca

Policjanci poszukują 11-letniego chłopca z Dąbrówki Małej

Katowiccy policjanci poszukują 11-letniego Sebastiana Hrabiego, który nie wrócił z placu zabaw do domu. Ostatni raz kontaktował się 22 maja 2021 roku, kiedy wysłał do matki sms-a. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu rodziną. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego nastolatka, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 11-letni Sebastian Hrabia wyszedł w sobotę 22 maja 2021 roku na plac zabaw. Do domu miał powrócić o 19.00, jednak wysłał sms-a do matki z prośbą o przesunięciu powrotu na godzinę 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę na późniejszy powrót, jednak do domu nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 140 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion ciemny blond, nos prosty, oczy ciemnobrązowe.

Ubiór zaginionego: buty sportowe marki Nike koloru czarno-czerwonego z białą podeszwą, spodnie dresowe koloru czarnego, żółta bluza sportowa z kapturem typu kangurka, jasnoniebieska kurtka jeansowa.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 125 55, 47 85 120 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *