czwartek, 18 lipca

Wielkie Sprzątanie Burowca i Szopienic 2021

fot. Piotr Porada, Grupa Janowska

Najważniejsi światowi naukowcy oraz lekarze są zgodni- zdrowiej i lepiej jest przebywać w środowisku wolnym od śmieci. Dlatego przez najbliższe 2 tygodnie (22 maja-4 czerwca) chcemy tak wysprzątać naszą okolicę, żeby bardziej mieniła się soczystą, wiosenną zielenią niż światłem odbijanym od butelek, puszek, szkiełek i innych odpadów!

Zapraszamy wszystkich, a w tym momencie szczególnie Ciebie, do dołączenia do Wielkiego Sprzątania Burowca i Szopienic! Możesz dołączyć do zorganizowanej grupy według godziny i miejsca zaznaczonych w harmonogramie.

Gdybyś chciał/a przyjść większą grupą, daj nam znać wcześniej, żebyśmy byli przygotowani.

Jeżeli podane terminy Ci nie odpowiadają, wolisz sprzątać osobno lub masz pomysł na posprzątanie lokalizacji innej niż wymienione – możesz podejść do naszych punktów odbioru po worki i rękawiczki. Daj nam znać!

-> Punkt w Szopienicach: CS Szopki, ul. Bednorza 14 (stara apteka), pon-ptk w godzinach 8-16

Masz pytania? Pomysły?
Skontaktuj się z nami:
-> Burowiec: Małgorzata Norek- BIM, tel. 660-496-463
-> Szopienice: Michał Bartold- CS Szopki, tel. 513-427-076

Poinformuj swoich znajomym o tym wydarzeniu. I jeśli masz, zabierz ze sobą mocniejsze rękawiczki! Worków powinno nam wystarczyć.

PODANE GODZINY/MIEJSCA ZBIÓREK MOGĄ ULEC ZMIANIE-SPRAWDZAJ NA BIEŻĄCO HARMONOGRAM I POSTY W WYDARZENIU NA FACEBOOKU -> LINK

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *