niedziela, 23 czerwca

Informator sportowy UKS #6

Przed nami kolejny emocjonujący weekend z udziałem naszych zespołów. Zaległości ligowe zostały już nadrobione i teraz możemy skupić się na aktualnych wydarzeniach sportowych.

Pewny awansu zespół naszych seniorów pojedzie na trudny teren do Mikołowa, żeby powalczyć z czwartym w tabeli Strażakiem. Co bardzo ciekawe zespół z Mikołowa dopiero w ostatniej kolejce stracił swoje szanse na ewentualny awans przegrywając wysoko w Mysłowicach z Górnikiem 8:1. Nasi zawodnicy pokonując młody zespół Stadionu Śląskiego zapewnili sobie start w przyszłym sezonie w rozgrywkach katowickiej A klasy. W sobotnim spotkaniu z całą pewnością nasz zespół zagra pewny swoich umiejętności, i już bez większego ciśnienia, bowiem plan na obecny sezon został już na cztery kolejki przed końcem rundy zrealizowany.

Niestety, po ostatniej porażce z Pogonią Ruda Śląska trampkarze posiadają już cztery punkty straty do liderującego w rozgrywkach katowickiego GKS-u. W spotkaniu z Pogonią nasz zespół pomimo tego, że był zdecydowanie lepszy sportowo musiał uznać wyższość przeciwników i teraz w meczu przeciwko MUKP nie możemy już pozwolić sobie na stratę punktów chcąc zachowac jeszcze przynajmniej matematyczne szanse na walkę o awans.

Lider IV ligi okręgowej młodzików starszych pojedzie do Mysłowic na mecz z Górnikiem 09. Obecny sezon dla podopiecznych Damian Nowickiego jest bardzo udany, młodzi zawodnicy UKS-u cały czas walczą o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej w swojej kategorii wiekowej, dlatego wszyscy liczymy że po ostaniej wygranej 4:0 przeciwko Wawelowi Wirek również i w niedzielne przedpołudnie dopiszemy sobie kolejne trzy oczka.

Na swoje kolejne spotkanie ligowe rocznik 2005 pojedzie do Siemianowic Śląskich aby tam szukać swojej szansy na zdobycz punktową. Trener Ostrowski ma nad czym myśleć, gdyż nasza uzdolniona młodzież zalicza swój  najgorszy sezon. Nie pozostaje nic innego jak walczyć…jak mówi stare, dobre powiedzenie ” DO PÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!”

Szczegółowy plan spotkań wygląda następująco:

SENIORZY – A KLASA

27.05.2017 godz 16:00

LKS STRAŻAK MIKOŁÓW – UKS SZOPIENICE

ROCZNIK 2002 – III LIGA C1

27.05.2017 godz 9:30

UKS SZOPIENICE – MUKP

ROCZNIK 2004 – IV LIGA D1

28.05.2017  godz 9:30

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – UKS SZOPIENICE

ROCZNIK 2005 – V LIGA D2

27.05.2017 godz 9:15

MKS SIEMIANOWICZANKA – UKS SZOPIENICE

Serdecznie zapraszamy do gorącego dopingowania naszych zespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *