sobota, 18 maja

Plac na Glanc 2017 – zgłoszenia do 17 marca!

PLAC NA GLANC  to projekt Katowice Miasto Ogrodów, który ma udowodnić, że wspólnymi siłami można odmienić kawałek miasta.  Jest także promocją dobrego designu, który powstaje przy współpracy z użytkownikami. Zakłada zupełnie nowy sposób myślenia o przestrzeni publicznej, ponieważ w całości opiera się na działaniach oddolnych i konsultacjach. Przestrzeń publiczna traktowana jest jak własność mieszkańców.

Plac na Glanc 2017
Za nami 4 edycje projektu Plac na Glac, podczas których odmieniono aż 6 podwórek.  Jeśli chcesz, aby Twoje podwórko było kolejne – nic prostszego! Zgłoś je do kolejnej edycji i przekonaj nas, że to właśnie ono zasługuje na to, żeby zrobić je „na glanc”.
Aby to uczynić należy wypełnić FORMULARZ i wraz z przynajmniej trzema zdjęciami (i/lub innymi materiałami wizualnymi prezentującymi przestrzeń) wysłać na adres:  katarzyna.stalicka@miastoogrodow.eu. W tytule wpiszcie koniecznie: PLAC NA GLANC

Na zwycięskiej przestrzeni projektanci wraz z mieszkańcami podwórka stworzą przestrzeń służącą relaksowi, ale i celom praktycznym. Wszystko zależy od Waszych potrzeb i będzie wynikiem konsultacji i warsztatów.

Dokumenty można również  dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice) z dopiskiem „Plac na Glanc”

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 17 marca!

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *