sobota, 18 maja

Zapisy na II Grę Terenową „Wehikuł Czasu” rozpoczęte!

Zapraszamy do zapisywania się na II edycję Gry Terenowej „Wehikuł Czasu”, która odbędzie się 14 maja br. Za główny cel gry obraliśmy aktywizację i integrację mieszkańców, promocję dzielnic i działających w nich instytucji i organizacji oraz zapoznanie uczestników z ciekawą historią.

Zapisz się -> [www.gra.szopienice.org]

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona

Zasady gry

W grze terenowej „WEHIKUŁ CZASU” mogą wziąć udział drużyny/rodziny składające się od 3 do 5 osób w dowolnym wieku. Niepełnoletni uczestnicy mogą wziąć udział w grze wyłącznie pod opieką rodziców/opiekunów.
W grze terenowej „WEHIKUŁ CZASU” dostępne są do wyboru dwie kategorie: „familijna (dla rodzin z dziećmi do lat 10)” oraz „open”. Do gry może przystąpić maksymalnie 40 drużyn (200 uczestników). Gra odbędzie się w Szopienicach i Burowcu na terenie wskazanym na dostarczonej uczestnikom mapie.
Zadaniem drużyn – w II edycji gry – będzie pokonanie trasy na terenie Szopienic i Burowca, wyznaczonej na mapie oraz wykonanie przygotowanych zadań.

Gra rozpocznie się o godzinie 14:00 w czterech wyznaczonych punktach:
Zespół Szkół Handlowych, ul. Hallera 60
Miejskie Przedszkole nr 66, ul. Brynicy 50
Specjalistyczny Klub Młodzieżowy, Krakowska 138;
Stowarzyszenie Lepsze Jutro, Park Antona Uthemanna, ul. Wiosny Ludów

Drużyny otrzymają potwierdzenie miejsca startu mailem lub w Radzie Jednostki Pomocniczej przy zapisach.
Na każdą stację drużyna musi dotrzeć w komplecie, aby móc przystąpić do wykonania zadania.

Punktacja

Drużyna za prawidłowe wykonanie zadania praktycznego na stacji otrzyma 1 (jeden) punkt. Prawidłowo wykonane zadanie praktyczne pozwala drużynie przystąpić do quizu w którym będzie mogła zdobyć kolejny punkt, poprzez odpowiedź na wylosowane pytanie. Na każdej ze stacji można otrzymać maksymalnie dwa punkty.
Drużyny z kategorii „familijna – rodzina z dziećmi do lat 10” aby zaliczyć grę muszą odwiedzić m.in. 10 stacji.
Stacje przyjmują uczestników gry do godz. 18:00. O godz. 18:30 w VI LO im. Jana Długosza odbędzie się zakończenie. Nagrody otrzymają drużyny, które w trakcie wyznaczonego czasu zbiorą najwięcej punktów i dotrą na metę. W przypadku uzyskania jednakowej ilości punktów, drużyny czeka dogrywka w postaci krótkiego quizu.
Bezpośrednio po zakończeniu gry (na mecie) zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczone dyplomy za udział oraz odbędzie się wręczenie nagród (ok. godz. 20:00).

Zasady zgłaszania drużyn

Zgłoszenie do gry jest równoznaczne z potwierdzeniem znajomości regulaminu, który dostępny jest pod adresem: http://szopienice.org/gramiejska/regulamin-gry-terenowej-wehikul-czasu-2016-ii-edycja/

Zgłoszenia zawierające: imiona i nazwiska uczestników, telefon kontaktowy do kapitana drużyny, nazwę drużyny, kategorię oraz rozmiary koszulek należy przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie http://www.gra.szopienice.org/ w terminie do 11 maja 2016 r. lub też istnieje możliwość zgłoszenia osobiście w Radzie Jednostki Pomocniczej nr 15, ul. Wiosny Ludów 24 w środy w godzinach 17:00 – 19:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *