sobota, 18 maja

[KOŚCIÓŁ EWANGELICKI] Koncert zespołu CME

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach-Szopienicach oraz Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” serdecznie zapraszają na koncert Zespołu CME (Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego) 13 września (niedziela) 2015 roku.

Koncert odbędzie się w kościele ewangelickim Zbawiciela w Szopienicach przy ul. ks. bpa Bednorza 20 o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Zespół CME to grupa młodych osób, która jasno i otwarcie chce wskazywać na Jezusa Chrystusa. Ich celem jest prowadzenie ludzi w uwielbianiu Boga przez wspólne śpiewanie. Swoje bycie w zespole traktują jako służbę, która jest możliwa dzięki talentom danym im przez Stwórcę i błogosławieństwu, którym ich obdarza. Zespół powstał w 2000 roku. Od tego czasu zagrał kilkadziesiąt koncertów w kraju i zagranicą. Do stałych punktów kalendarza występów zespołu należą Tygodnie Ewangelizacyjne w Dzięgielowie i Mrągowie, na których prowadzą śpiew i wieczorne koncerty uwielbiające, Rodzinne Spotkanie Świąteczne w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, Bezsenna Noc oraz Ogólnopolski Zjazd Młodzieży Ewangelickiej. Poza wymienionymi akcjami i imprezami, w ciągu całego roku zespół ma okazję grać w różnych miejscach dla bardzo zróżnicowanej publiczności, co jest dla niego przede wszystkim okazją do dawania świadectwa. W kwietniu 2015 roku zespół nagrał płytę „Live in Filadelfia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *