sobota, 20 lipca

Graj w baseball! Nabór do kobiecej i męskiej sekcji!

turniej dzieci2Baseballowy Klub Sportowy „Rawa Katowice” zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w naborze do kobiecej drużyny softballu i męskiej baseballu. Osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie, proszone są o przyjście w niedzielę na salę gimnastyczną Spodka. Nabór do żeńskiego składu rozpocznie sie o godzinie 11:00, z kolei rekrutacja do męskiej drużyny jest zaplanowana na godzinę 12:00.
Od przyszłych zawodników oczekuję się ogólnej sprawności fizycznej oraz zaangażowania. Jeśli nigdy nie miałeś/aś styczności z tym sportem, nic nie szkodzi. Trenerzy sekcji przedstawią zasady z myślą o początkujących zawodnikach, z czasem wprowadzając coraz trudniejsze elementy gry.

Dziewczyny, które dostaną zaproszenie na treningi, w sezonie uczestniczyć będą m.in. w rozgrywkach Pucharu Polski w softballu. Mężczyźni rozgrywać będą mecze w ramach Śląskiej Ligi Baseballu, 1 ligi oraz w Pucharze Polski.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę klubu: www.rawa.katowice.pl, po więcej szczegółów.baseball

Baseball w Katowicach to nie tylko seniorzy, ale również dzieci. W minioną niedzielę w Żorach najmłodsi rawiacy rozegrali swój pierwszy turniej w życiu. Zważywszy na fakt, że pozostałe drużyny były starsze i bardziej doświadczone, wynik sportowy schodził na dalszy plan. Trenerzy sekcji dziecięcych dali szanse gry wszystkim podopiecznym. Ci odwdzięczyli się pierwszymi punktami  w historii dla młodzieżowej Rawy. Doświadczenie zdobyte podczas turnieju z pewnością zaowocuje     w przyszłych meczach.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *