czwartek, 18 lipca

Jesienne Katowickie Dni Promocji Zdrowia od 22 września

PREZYDENT MIASTA KATOWICE ORAZ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO „MOJA PRZYCHODNIA” W KATOWICACH ZAPRASZAJĄ MIESZKAŃCÓW KATOWIC NA „JESIENNE KATOWICKIE DNI PROMOCJI ZDROWIA” od 22.09.2014 r. do 30.09.2014 r. w godzinach od 08:00 do 18:00. BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE I SZCZEPIENIA OCHRONNE WYKONYWANE BĘDĄ W NASTĘPUJĄCYCH PLACÓWKACH:

1.      Przychodnia Nr 1, ul. Mickiewicza 9,

2.      Przychodnia Nr 3, ul. PCK 1,

3.      Przychodnia Nr 13, ul. Ordona 3,

Mieszkańcy Katowic będą mogli skorzystać m.in. z następujących badań: elektroniczny pomiar wagi ciała i tkanki tłuszczowej, obliczanie wskaźnika BMI, pomiar wzrostu, ciśnienia tętniczego krwi, EKG, spirometria, uroflometria, pomiar poziomu glukozy i cholesterolu we krwi, szczepienia p/grypie, porada lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacja lekarza kardiologa, diabetologa, urologa i okulisty, badania densytometryczne wraz z poradą w poradni leczenia osteoporozy, porada pielęgniarska.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Katowice : www.katowice.eu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Z bezpłatnych badań profilaktycznych i szczepień ochronnych mogą skorzystać wyłącznie mieszkańcy Katowic – prosimy o zgłaszanie się do badań z dowodem osobistym. W związku z ograniczoną ilością zakontraktowanych świadczeń o udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

[ informacja: Biuro Prasowe UM Katowice ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *