niedziela, 14 kwietnia

[NASZEMIASTO.PL]: Dzikie wysypisko w Szopienicach: strażnicy znaleźli fragmenty tapicerki i zderzaki

Artykuł ze strony KATOWICE.NASZEMIASTO.PL – autorstwo: LOTA:

Strażnicy miejscy podczas patrolu w Szopienicach w okolicy tutejszych stawów odnaleźli dzikie wysypisko. Wśród śmieci znaleźli fragmenty tapicerki oraz samochodowe zderzaki.

Strażnicy miejscy podczas patrolu w Szopienicach w okolicy tutejszych stawów odnaleźli dzikie wysypisko. Wśród śmieci znaleźli fragmenty tapicerki oraz samochodowe zderzaki. Na ich podstawie mundurowi wytypowali warsztat samochodowy, z którego śmieci pochodziły.

– Jak okazało się śmieci podrzucił 33-letni mieszkaniec Katowic, któremu właściciel warsztatu samochodowego zlecił wywóz odpadów. Mężczyzna postanowił, że pozbędzie się ich w ten niezgodny z prawem sposób – relacjonują strażnicy miejscy.

To nie jedyny taki przypadek w ostatnich dniach. – Podobnie postąpiła pracownica jednej ze śląskich uczelni wyższych, która wyrzuciła odpady na skraju lasu w jednej z południowych dzielnic naszego miasta. Piętrzące się między drzewami worki ze śmieciami nie uszły uwadzstrażników miejskich, którzy po zostawionych na miejscu dowodach dotarli do właściciela niechcianych pakunków – dodają.

więcej: http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/galeria/dzikie-wysypisko-w-szopienicach-straznicy-znalezli,2217736,t,id.html#9588e09bdcc52584,1,3,10

images

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *