piątek, 21 czerwca

Finał projektu PSTRO – premiera spektaklu

Wraz z Fundacją z Pasją serdecznie zapraszamy na premierę spektaklu pt. „Pstro”, który jest finałem warsztatów teatralnych prowadzonych w naszej dzielnicy.

pstro-plakat„PSTRO” porusza bardzo aktualny temat lęku przed nieznanym, nowym, innym, który prowadzi do samotności, paradoksu życia, pychy i próżności człowieka. Walka ze zbliżającą się nieznaną szarością staje się impulsem do
działań i początkiem wejścia w efemeryczny świat spektaklu, w którym zasady z życia codziennego zostają zastąpione splotem połączeń przyczynowo-skutkowych odpowiadającym nadrealizmowi, dla którego głównym celem będzie wyrażanie wizualne percepcji wewnętrznej. Jedynym na to rozwiązaniem okazuje się oderwanie od rzeczywistości i niepohamowana fantazja uwolniona od zasad logiki. W spektaklu odnajdziemy także niesamowity humor, ironię, błyskotliwość i wszech otaczający oniryzm, a przede wszystkim relacje międzyludzkie, które okazują się najważniejszą wartością życia.

Premiera spektaklu odbędzie się 2 grudnia o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury Szopienice-Giszowiec przy ulicy Hallera 28.

WSTĘP WOLNY!

Po spektaklu odbędzie się także uroczyste wręczenie uczestnikom certyfikatów ukończenia warsztatów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *