piątek, 21 czerwca

II Dzień Burowca – zaproszenie na piknik rodzinny

Dzięki współpracy Miejski Dom Kultury „Szopienice – Giszowiec” w Katowicach, Burowiec, Stowarzyszenie Dla Szopienic, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „Mocni Razem”, szkół i przedszkoli z okolicy, a także wszystkich zaangażowanych osób i instytucji, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na piknik rodzinny „II Dzień Burowca”.

W programie imprezy przewidziane są m.in. występ zespołów, pokazy lokalnych szkół i przedszkoli, pokazy tańca z ogniem i nie tylko. Nie zabraknie także konkursów i turniejów, a dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcyjne zabawy: taneczne, plastyczne i sportowe.

Zachęcamy do wsparcia organizacyjno-technicznego przed imprezą, czekamy również na propozycje i chętnych do występów tanecznych, sportowych, muzycznych itd. na scenie.

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć dodatkowe animacje i nagrody w konkursach, mogą przekazać dary rzeczowe bądź dokonać wpłaty na Stowarzyszenie „Dla Szopienic” tytułem „Darowizna na cele statutowe na II Dzień Burowca – 24.09.2016” na poniższy numer konta bankowego:
Bank – BGŻ BNP PARIBAS S.A. Oddział w Katowicach ul. Staromiejska 2
Nr rachunku : 46 2030 0045 1110 0000 0279 6660

Organizatorzy imprezy:
– Miejski Dom Kultury „Szopiencie – Giszowiec”
Współorganizatorzy:
– nieformalna grupa „Burowiec – Inicjatywa Mieszkańców”
– Stowarzyszenie „Dla Szopienic”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *