środa, 22 maja

Policja znalazła zwłoki naprzeciwko wodociągów. [AKTUALIZACJA] Ustalono tożsamość.

26 grudnia 2015 roku w Katowicach przy ulicy Obrońców Westerplatte (teren niezabudowany, po drugiej stronie ulicy naprzeciw Wodociągów), znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało zauważył spacerowicz i zawiadomił policję. Kryminalni ustalają tożsamość mężczyzny i prowadzą czynności, by wyjaśnić wszystkie okoliczności jego śmierci. Kim był ? Na Państwa informacje czekają policjanci z Komisariatu V pod numerem telefonu 32-200-3700 ( Uwaga zdjęcia drastyczne)

Ustalamy tożsamość mężczyzny  w wieku 25-30 lat. Rysopis: włosy zaczesane do tyłu ciemnobrązowe, oczy niebieskie, na twarzy zarost kilkudniowy w postaci brody i wąsów. Na klatce piersiowej po lewej stronie mężczyzna miał  tatuaż z wizerunkiem słuchawek i nut pod którym umieszczony jest napis ,,Ja rzeźbię ciszę słowami dla Ciebie pod powiekami”, na wewnętrznej części przedramienia prawego tatuaż – podłużny napis ,,Silesian Story”, na wewnętrznej części prawego ramienia tatuaż – ,,19º”

Mężczyzna ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe marki ,,Qizhen”, czarno-żółte adidasy  marki Nike Air Max, czarna podkoszulkę z białym napisem ,,Massdnm Classic” , bluzę koloru czarnego z szarym napisem ,,Tabasko” oraz kurtkę z kapturem koloru ciemno szarego marki Nike.

Mężczyzna posiadał przy sobie dwa pęki kluczy, dwie zapalniczki oraz medalik z wizerunkiem Matki Boskiej koloru żółtego. 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu V w Katowicach przy ulicy Lwowskiej  7, telefon 32-200-3700

Zdjęcia do zobaczenia tutaj ( Uwaga zdjęcia drastyczne)

Źródło: katowice.slaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *