niedziela, 16 czerwca

Spotkanie z prezydentem Krupą już 28 września w VI LO

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców na otwarte spotkanie z prezydentem miasta Katowice Marcinem Krupą, które odbędzie się się w poniedziałek, 28 września 2015 r. o godz. 17.00 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Długosza przy ul. Lwowskiej 2.

 

Przeczytaj biogram prezydenta Katowic:

fot. jacek szychtdr Marcin Krupa (39 lat) urodził się i mieszka w Katowicach. Jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Absolwent Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. W 2005 roku obronił pracę doktorską z dziedziny Budowy i Eksploatacji Maszyn, a następnie pracował jako adiunkt na tej samej uczelni. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Organizacjami.

W latach 2006 – 2010 radny Rady Miasta Katowice, gdzie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Klubu Radnych „Forum Samorządowe i Piotr Uszok” a także przewodniczącego Komisji Skarbu. Był również członkiem Komisji Rewizyjnej i Komisji Ochrony Zdrowia i Środowiska. Od czterech lat wiceprezydent Katowic, odpowiedzialny za strategiczne obszary w mieście. Nadzoruje pracę podległych mu wydziałów w zakresie: planowania strategicznego, rozwoju systemów transportowych, ochrony i kształtowania środowiska, gospodarki komunalnej, zagospodarowania i planowania przestrzennego oraz budownictwa.

Jest ekspertem ds. oceny projektów unijnych w ramach RPO Województwa Śląskiego, sędzią sportów samochodowych oraz biegłym skarbowym środków transportu samochodowego. Interesuje się też nowymi technologiami.

Fotografia oraz biogram Marcina Krupy pochodzą ze strony: http://www.krupamarcin.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *