środa, 22 maja

Trwają zapisy na Bieg im. Janusza Sidły

W ostatnią niedzielę czerwca w Szopienicach i Burowcu odbędzie się bieg upamiętniający olimpijczyka, lekkoatletę z Szopienic – Janusza Sidło. Każdy uczestnik otrzyma chip do pomiaru czasu, posiłek oraz napój. W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy do dnia 20.05.br. ukończą 18 lat. Zapewniamy opiekę medyczną podczas biegu.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej http://www.biegsidly.szopienice.org/ do 28 czerwca br. do godz. 10:00 lub do 300-setnego uczestnika. Biuro zawodów będzie otwarte w dniu biegu (28 czerwca 2015 r.) w godz. 8:00 – 10:30 – przy Hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” ul. 11 Listopada 16.

Dodatkowo w dniu biegu odbędzie się mini festyn dla najmłodszych, a rodzice będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej szopienickiej „Restauracji pod Browarem”. Na zakończenie imprezy czeka na nas koncert lokalnego zespołu.

Zapisy na http://www.biegsidly.szopienice.org/, więcej szczegółów: http://szopienice.org/regulamin-biegu-im-janusza-sidly/

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja Portalu SZOPIENICE.ORG

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *