poniedziałek, 15 kwietnia

[MDK BUROWIEC] Gospel bez Granic

Miejski Dom Kultury w Burowcu oraz Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie zaprasza wszystkich do udziału w  „Gospel bez Granic” w dniach od 25 do 26 kwietnia 2015 roku.

„Gospel bez Granic” to niezwykłe wydarzenie muzyczno  – kulturalne na Śląsku. Pierwsza edycja połączyła w roku 2013 dwa miasta: Sosnowiec i Katowice. Projekt został zainicjowany przez ludzi, których pasją jest muzyką gospel i jej przekaz.

Warsztaty gospel w bieżącym roku to dwa intensywne dni zajęć wokalnych, podczas których uczestnicy uczą się utworów gospel. Warsztaty kończą się Koncertem Finałowym – 26 kwietnia br. o godz.18.00 , podczas którego chór złożony z uczestników zaśpiewa kompozycje poznane podczas weekendu. Jest to wspaniała okazja na spotkanie z muzyką gospel i pięknym duchowym przesłaniem tej muzyki.

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Nie wymagamy przygotowania muzycznego ani znajomości nut, ponieważ utworów uczymy się ze słuchu. Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego, ponieważ przez cały czas trwania zajęć, na sali obecny będzie tłumacz. Warsztaty gospel poprowadzą instruktorki: RUTH WALDRON (UK) oraz DIANA DROŹDZIEL.

Program Gospel bez Granic 2015

Więcej informacji na: www.chsa.org.pl

WSTĘP WOLNY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *