środa, 19 czerwca

Uratuj serce Szymona – podaruj swój 1%

szymon

Szymon urodził się 28.09.2011 r. z wrodzoną wadą serca HLHS (zespół niedorozwoju lewej komory serca), żyje z połową serduszka. Przeszedł 4 cewnikowania oraz 2 z 3 zaplanowanych operacji na otwartym sercu w krążeniu pozaustrojowym, głębokiej hipotermii z wyłączeniem krążenia. Przetrwał odwodnienie, częstoskurcze nadkomorowe, w chwili obecnej walczy z nadciśnieniem płucnym, które odwleka 3 operacje w czasie. Niestety, każdy dzień wiąże się z dużymi wydatkami na lekarstwa oraz rehabilitację, które przekraczają nasze możliwości finansowe.

Mimo wielu problemów ze zdrowiem Szymon jest dzieckiem radosnym i uparcie dążącym do celu. Jego rodzina od 5 pokoleń mieszka na ulicy Korczaka. Przed Szymonem kolejne cewnikowanie serca, które (miejmy nadzieję) zakwalifikuje go do 3 operacji. Szymon mimo przeprowadzonych operacji zawsze będzie miał pół serca, dlatego prosimy Państwa o pomoc w walce o życie naszego syna.

Aby pomóc Szymonowi w zeznaniu podatkowym – część: I. Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego – wpisujemy:

pole 131. Numer KRS – KRS 0000037904

pole 133. Cel szczegółowy 1% – 22568 – Christ Szymon

pole 134. zaznaczamy X wyrażam zgodę.

krs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *