niedziela, 23 czerwca

Podsumowanie roku

Zbliża się koniec roku, więc też czas podsumowania tych 12 miesięcy.

To już czwarty rok naszej działalności. Rozwijamy się w szybkim tempie, docieramy do coraz większej ilości odbiorców, lecz ciągle dbając z osobna o każdego z Was.

nowyczekajW tym roku dzięki naszym działaniom między innymi uporządkowano teren „dzikiego wysypiska” w rejonie ul. Pod Młynem mieszczącej się w Dąbrówce Małej, oznakowano Skwer Rybka w dzielnicy Janów-Nikiszowiec, zamontowano tabliczke z nazwą ulicy Stanisława Olchawy, a także wymalowano poziomy znak STOP, na ulicy Styczniowej przy skrzyżowaniu z ulicą Siemianowicką w Dąbrówce Małej, dodatkowe oznakowanie na nawierzchni wykonano również na skrzyżowaniu ulic Kuśnierskiej i Przedwiośnie. Na nasz wniosek podjęto uchwałę o nadaniu nazwy ulicy „Nowy Czekaj” – bocznej od ulicy Strzelców Bytomskich. Ponadto redakcja portalu wysłała prośbe do Centrali Polskich Kolei Państwowych o naprawę Dworca PKP Szopienice-Płd. i kilka dni temu rozpoczął się jego remont.

O wszystkich interwencjach redakcji portalu Szopienice.ORG znajdziecie w zakładce „Nasze działania„.

Pod koniec roku nadszedł także czas na zmiany w obsadzie. Z jedną osobą zakończyliśmy współprace, lecz dołączyli do nas nowi ludzie, ze świeżym spojrzeniem i ogromną energią. (O redakcji możecie poczytać w dziale „Kontakt„.)

Jeśli chcesz dołączyć do nas, napisz: redakcja@szopienice.org

Przed zakończeniem roku prezentujemy również nowy wygląd strony. Przed nami jeszcze kilka poprawek, więc prosimy o cierpliwość 🙂

Chcemy podziękować wszystkim organizacjom, instytucjom i osobom, z którymi współpracujemy. Przyczyniliście się niezmiernie do rozwoju naszego portalu.

Nie możemy też zapomnieć o wielu naszych czytelnikach, którzy czynnie włączają się budowanie tego portalu. Dziękujemy Wam za wszelkie przesłane prośby, zdjęcia i informacje. Bądźcie z nami!

W przyszłym roku jeszcze wiele razy Was zaskoczymy, bo za pazuchą chowamy inicjatywy i projekty, które z pewnością Was zainteresują, więc śledźcie nas na bieżąco.

historiaduzaKontynuować będziemy nadal PROJEKT HISTORIA. Zachęcamy Was do dołączenia i przesłania starych fotografii Szopienic i okolic. Więcej o projekcie pod linkiem: http://szopienice.org/projekt-historia/

Jeśli macie jakieś uwagi, bądź sugestie dotyczące portalu, wysyłajcie je na nasz adres mailowy: redakcja@szopienice.org

W nadchodzącym Nowym 2015 roku niech szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

A sobie życzymy byście nadal byli z nami, dzielnie wspierając w naszych działaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *