czwartek, 18 lipca

Mecz AZS UŚ Katowice – Wisła Krakbet Kraków – 29.11.2014, godz. 18:00

unnamed

W tej kolejce na Śląsk przyjeżdża jeden z najlepszych zespołów ostatnich sezonów w Futsal Ekstraklasie – Wisła Krakbet Kraków. To spotkanie będzie miało parę wymiarów ponieważ na parkiecie będziemy mogli zobaczyć osobiste porachunki niektórych zawodników, ale także chęć ponownego wkupienia się w łaski kibiców zespołu AZS.

Lider tabeli Futsal Ekstraklasy przyjeżdża do Katowic bo trzy punkty i to jest pewne. Zawodnicy trenera Kusia mają podstawy do tego żeby tak sądzić. Aktualnie Wisła ma na koncie 3 zwycięstwa z rzędu i nie wydaje się żeby zawodnicy tej drużyny chcieli zwolnić.

W tym roku zaliczyli tylko jedną sensacyjną wpadkę w Pniewach gdzie przegrali z miejscowymi 4-2.

Zespół AZS UŚ Katowice po ostatnim meczu z GATTĄ Zduńska Wola nie może czuć sie dobrze. Ciężki wyjazd i dotkliwa porażka 7-3. Najważniejszym sygnałem dla trenera Zająca jest powrót do strzeleckiej dyspozycji Krzysztofa Piskorza, który trafił do siatki rywali dwa razy.

Na uwagę zasługuję w przypadku obu spotkań osoba Błażeja Korczyńskiego. W ostatnim meczu strzelił bramkę i to zapewne nie koniec trafień tego doświadczonego zawodnika. Mecz z Wisłą będzie dla niego szczególny ponieważ to tam odnosił największe sukcesy i ma to zespołu z Krakowa duży sentyment. Na parkiecie jednak nie będzie uprzejmości tylko walka do końca ponieważ dzisiaj Korczyński gra dla AZS i kibice wierzą w tym meczu pokaże klasę.

Mecz AZS UŚ z Wisłą Krakbet Kraków przyniesie wiele emocji a bramkarz akademików będzie musiał zwrócić szczególną uwagę na Douglasa Alvaralhao Dos Santosa i Sebastiana Wojciechowskiego.

W pozostałych spotkania zmierzą się:

Red Devils Chojnice Gatta Zduńska Wola
Euromaster Głogów Rekord Bielsko-Biała
GAF-Jasna Gliwice Gwiazda Ruda Śląska
AZS UG Gdańsk Red Dragons Pniewy
Pogoń 04 Szczecin Clearex Chorzów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *