czwartek, 18 lipca

W środę spotkanie mieszkańców Burowca. Przyjdź i TY!

DRODZY MIESZKAŃCY BUROWCA!

Jeżeli myślicie, że „KTOŚ” wybuduje dla naszych dzieci plac zabaw z prawdziwego zdarzenia; jeżeli zastanawiacie się, dlaczego projekt Budżetu Obywatelskiego na utwardzenie drogi dojazdowej do garaży przy ulicach Pogodna – Przedwiośnie nie został wybrany; jeżeli jesteście już zmęczeni tym, jak ciężko jest żyć na Burowcu i tym, że pozytywne inicjatywy zdarzają się tu rzadko – to właśnie do Was skierowane jest to zaproszenie.

Pojawiła się szansa, aby zmienić Nasze życie w Naszej dzielnicy Burowiec. Chcąc coś osiągnąć musimy stanowić jedność. Mam tu na myśli współpracę wielu osób, ukierunkowanych na konkretny cel. Aby to osiągnąć potrzebujemy jak najwięcej osób, które będą „głosem” liczącej kilka tysięcy mieszkańców dzielnicy. Jeśli będziemy zgodni i zdeterminowani do działania, będziemy mieli w końcu „coś do powiedzenia”, będziemy „głosem”, który zostanie usłyszany w Katowicach. Mam wrażenie, że do tej pory byliśmy zapomnianą dzielnicą; dzielnicą, która „gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie i po co”.

Dlatego właśnie chcę serdecznie zaprosić wszystkich, którym dobro naszej dzielnicy leży głęboko na sercu, na spotkanie, które mam nadzieję zmieni oblicze Burowca. Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „Bona Fides” (bonafides.pl), w dniu 5 listopada 2014 r. (środa) o godz. 18:30 w Miejskim Domu Kultury przy ulicy gen. Józefa Hallera 28. Pojawienie się na tym spotkaniu nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. Przyjdź, posłuchaj i zdecyduj, co dalej. Zaproszenie skierowane jest do Wszystkich mieszkańców Burowca. Dla przypomnienia Burowiec to również ul. Pogodna, ul. Przedwiośnie, ul. Deszczowa, ul. Zimowa i pozostałe ulice na osiedlu domków jednorodzinnych; pomimo, iż przynależycie do innej parafii, innej poczty – to formalnie wszyscy należymy do jednej dzielnicy. To właśnie dlatego musimy się zjednoczyć, aby osiągnąć cel. Musimy się wznieść ponad wszelkie podziały i razem zmienić nie tylko wizerunek, ale i Nasz komfort życia na Burowcu.

PS. Życzliwym od razu odpowiem: spotkanie nie ma związku ze zbliżającymi się wyborami, to zupełny zbieg okoliczności.

Zapraszamy!

Grzegorz Piątkowski (zwykły obywatel)

DBurowiec

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *